• تاریخ انتشار : 1402/08/27 - 15:47
  • بازدید : 267
  • تعداد بازدیدکننده : 209
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

مراسم گرامیداشت میلاد با سعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار در مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی لقمان حکیم

به گزارش روابط عمومی مرکز، صبح روز شنبه 27 آبانماه1402 به مناسبت فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار، مراسم گرامیداشتی با حضور دکتر امیدوار رضائی رییس مرکز، سعدی بنار مدیر مرکز، فاطمه گودرزی مدیر پرستاری، جمعی ازمسئولین واحدها, سرپرستاران و سوپروایزران برگزار گردید...

 

 به گزارش روابط عمومی مرکز، صبح روز شنبه 27 آبانماه1402  به مناسبت فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار، مراسم گرامیداشتی با حضور دکتر امیدوار رضائی رییس مرکز، سعدی بنار مدیر، فاطمه گودرزی مدیر پرستاری، جمعی از مسئولین واحدها، سرپرستاران و سوپروایزران برگزار گردید.

این مراسم با تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم و با سخنان دکتر امیدوار رضائی رئیس مرکز، سعدی بنار مدیر و خانم گودرزی مدیر پرستاری آغاز شد. دکتر رضائی ضمن تبریک ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار از پرستاران با عنوان فرشتگان روی زمین یاد نمود که همواره در جهت کاهش درد و ایجاد آرامش برای مردم تلاش میکنند. ایشان حملات ناجوانمردانه ارتش غاصب صهیونست به کادر درمان و مراکز درمانی را بی رحمانه و ظالمانه خواند.

شایان ذکر است در این مراسم بنیاد خیریه نرگس السادات زاهد نیز با اهدای گل، لوح تقدیر و هدایایی از پرستاران بازنشسته، نمونه کشوری و نمونه های مرکزتقدیر نمودند. یاد و خاطره استاد فقید نرگس السادات زاهد همواره گرامی باد.

  • گروه خبری : اخبار اصلی,آرشیو اخبار,اخبار معاونت آموزشی,اخبار معاونت درمان
  • گروه خبری : 134963
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

تنظیمات قالب