جمعه ٠٢ فروردين ١٣٩٨ - 
Amazing Slider
منو اصلی
اوقات شرعی
 
صفحه اصلي > اخبارصفحه اصلی 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کارگاه آموزشی آمادگی برای زایمان

برگزاری کارگاه آموزشی آمادگی برای زایمان
در مرکز پزشکی و آموزشی و درمانی لقمان حکیم

کارگاه آموزشی آمادگی برای زایمان به همت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در مرکز پزشکی  آموزشی و درمانی لقمان حکیم برگزار گردید.
در راستای اهمیت ترویج زایمان طبیعی کارگاه آموزشی60 ساعته آمادگی برای زایمان جهت 40 نفر از کارشناسان مامایی مراکز پزشکی،آموزشی و درمانی طی 8 روز در مردادماه در کلاس درس پرستاری مرکز پزشکی لقمان حکیم تشکیل شد.
فاطمه گودرزی مدیر پرستاری مرکز ضمن خوش آمدگویی گفت: یکی از راهکارهای تکریم مادر، ارتقاء سلامت مادر و توانمندسازی مادر برای زایمان طبیعی برگزاری کلاسهای آموزشی آمادگی در دوران بارداری می باشد که می بایست ماماها دانش و تجربه خود را به مادران انتقال و آموزش دهند.
در این کارگاه خانم عقیقی مدیر دفتر مامایی معاونت درمان علوم پزشکی شهید بهشتی ضمن قدردانی از زحمات فاطمه گودرزی مدیر پرستاری و مریم شکوری سوپروایزر آموزشی این مرکز ، پیاده سازی زایمان فیزیولوژیک و فرهنگ سازی زایمان طبیعی و لزوم وجود مامای دوره دیده که بسیار حائز اهمیت است را از دغدغه ها و اولویت های امور در مراکز دوستدار مادر از سوی دکتر سیدهادی میرهاشمی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بر شمرد . 
این کارگاه با محتوای آموزشی از قبیل : اصول و اهداف آمادگی زایمان ، اطلاع وضعیت بارداری، زایمان فیزیولوژیک ، اختلال وضعیت بارداری ، مراحل مختلف زایمان ، بهداشت بعد از زایمان ، ورزش های کاهش درد ، بهداشت روانی و فردی ، تن آرامی و تکنیک تنفس، ماساژ در بارداری و آموزش به سبک بزرگسال و 000 توسط دکتر هادی پور ، دکتر زهرانی ، خورشیدی ، دکتر تقی زاده ، دکتر احمدیان و دکتر کیانی از اساتید برجسته وزارت بهداشت - دانشگاههای علوم پزشکی شهید بهشتی و تهران و ایران تدریس شد و بسیار مورد استقبال قرار گرفت.


٠٨:٢٥ - يکشنبه ١٨ شهريور ١٣٩٧    /    عدد : ٦٦٨٤٦    /    تعداد نمایش : ٣٢٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی - بیمارستان لقمان حکیم
آدرس : تهران - چهار راه لشگر خیابان مخصوص - بیمارستان لقمان حکیم

تلفن : 9-55419005 - 021
پستالکترونیک:
loghman.hospital@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.