دوشنبه ١٠ آذر ١٣٩٩ - 

صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
 
 


شصت و نهمین جلسه شورای علمی- اجرایی مركز پزشكي، آموزشی و درمانی لقمان حکیم
شصت و نهمین نشست شورای علمی- اجرایی در سال 99 با حضور دکتر امیدوار رضائی رییس مرکز، دکتر محمدرضا حاجی اسماعیلی معاون آموزشی و پژوهشی، فاطمه گودرزی مدیر پرستاری و جمعی از اعضاء هیات علمی و مسئولین واحدها روز چهارشنبه پنجم آذرماه در سالن اجتماعات مرکز پزشکی آموزشی و درمانی لقمان حکیم برگزار شد.
 چهارشنبه ٥ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید ریاست مرکز پزشکی، اموزشی و درمانی لقمان حکیم از از پروژه کلینیک، مرکز تحقیقات رویان و آرامگاه صور اسرافیل و ملک المتکلمین
روز سه شنبه چهارم آذرماه دکتر امیدوار رضائی رییس مرکز به همراه مهندس نادر بابالار رییس امور اداری، سید علی ابراهیمی مسئول حراست و جمعی از مسئولین واحدها از پروژه کلینیک، مرکز تحقیقات رویان و آرامگاه صور اسرافیل و ملک المتکلمین در بیمارستان بازدید کردند.
 سه شنبه ٤ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام گرامیداشت حاج خانم صادقی مسئول بسیج مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی لقمان حکیم به مناسبت هفته بسیج
فرهنگ بسیجی یعنی آن مجموعه‌ معرفت ها، روش ها و منشهایی که میتواند مجموعه‌های عظیمی را در ملت به وجود آورد که تضمین‌کننده حرکت مستقیم و پایدار اسلامی آن ملت باشند. این یک تفکر است؛ در ذهن هم نیست، در خارج و در عینیت وجود دارد. حرکت بسیجی، سرنوشت ایران را، بلکه سرنوشت فراتر از ایران را تغییر داد، تعیین کرد. از روز اول، بسیجیان امام ما در میدانهای گوناگون انقلاب تا پیروزی انقلاب و تا پس از انقلاب حرکتی کردند که ماندگار شد، الگو شد، یادگار ملت ایران در عرصه‌ تاریخ شد... و معلم اول در عصر جدید، بسیجیِ امام بزرگوار ما بود؛ که همه از بسیجیِ امام بزرگوار فراگرفتند.
 دوشنبه ٣ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
پرپایی میز خدمت به مدافعان سلامت توسط بسیج وزارتخانه ها در مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی لقمان حکیم
بمناسبت گرامیداشت فرارسیدن چهل و یکمین سالگرد هفته بسیج مستضعفین روزهای جمعه و شنبه مورخ 30 آبانماه و یکم آذرماه با همکاری سازمان بسیج وزارتخانه و ادارات، به پاس قدردانی از زحمات شبانه روزی کادر درمان و رفاه حال پرسنل اقدام به برپایی میز خدمت نمودند.
 شنبه ١ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
پيام تسليت دكتر اميدوار رضائي رییس مرکز پزشکی، آموزشی ودرمانی لقمان حکیم
با نهایت تأسف و تأثر ضایعه درگذشت ناگهانی همکار و خواهر گرامی و زحمتکش پرستاری، مرحومه پریسا زینعلی را به خانواده وکلیه همکاران محترم مرکز بویژه پرستاران عزیز تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای آن مرحومه علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم.
 شنبه ١ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
پيام تسليت سعدي بنار مدیر مرکز پزشکی، آموزشی ودرمانی لقمان حکیم
مصیبت درگذشت همکار پرستار فداکار و زحمتکش مرکز خانم پریسا زینعلی موجب تالم وتاسف بسیار گردید. این ضایعه را به و خانواده محترم ومعزز، جامعه پرستاری و همکاران مرکز تسلیت عرض نموده و از خداوند رحمان برای آن مرحومه، رحمت و مغفرت و برای بازماندگان محترم صبر و سلامت آرزومندم.
 شنبه ١ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
پيام تسليت فاطمه گودرزي مدیر پرستاری مرکز پزشکی، آموزشی ودرمانی لقمان حکیم
با نهايت تأسف و تأثر درگذشت همكار پرستار فقید و پرتلاش مرکز سرکار خانم "پریسا زینعلی " را به خانواده محترم آن مرحومه ، کلیه همکاران و جامعه پرستاری تسليت عرض مي نمايم.
 شنبه ١ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت روابط عمومی مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی لقمان حکیم به مناسبت در گذشت پرستار مرکز خانم پریسا زینالی
در کمال تاسف با خبر شدیم همکار پرستار، پرتلاش، زحمتکش و فداکار سرکار خانم پریسا زینعلی بر اثر ایست قلبی در منزل دار فانی را وداع گفتند، این خبر چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری بر باور می نشیند و زبان قاصر از هر گونه بیانی است ولی در برابر تقدیر خداوند تبارک و تعالی چاره ای جز تسلیم و رضا نیست و این بارز ترین تفسیر فلسفه آفرینش در فراخنای بی کران هستی و یگانه راز جاودانه اوست.
 شنبه ١ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی - بیمارستان لقمان حکیم
آدرس : تهران - چهار راه لشگر خیابان مخصوص - بیمارستان لقمان حکیم
کدپستی : 1333635445

تلفن : 9-55419005 - 021
پست الکترونیک:
loghman.hospital@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.