پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩ - 

صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
 
 


جلسه سامانه رسیدگی الکترونیکی اسناد بستری مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی لقمان حکیم
روز سه شنبه 13 خرداد ماه جلسه ای با حضور جمعی از مسئولین مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی لقمان حکیم، نمایندگان معاونت درمان، شرکت تیراژه، شرکت سامانه رز و بیمه سلامت در سالن اجتماعات برگزار شد.
 سه شنبه ١٣ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش علم سنجی اردیبهشت ماه ١٣٩٩
گزارش علم سنجی اعضای محترم هیات علمی بیمارستان لقمان حکیم
 شنبه ١٣ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
بیماری 92 ساله کرونا را شکست داد
بیمار 92 ساله که باسابقه بیماری آلزایمر، ایسکیمیک قلبی و فشارخون و با علائم دیسترس تفسی وکاهش هوشیاری در تاریخ ٩٩/٠٢/٠٥در بخش مراقبتهای تنفسی کرونای مرکز پزشکی لقمان حکیم بستری و با گذراندن 31 روز به مدد تیم دلاور مدافع سلامت توانست کرونا را شکست دهد .
 سه شنبه ١٣ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تبریک جناب آقای دکتر امیدوار رضائی ريیس مرکز پزشکی،آموزشی و درمانی لقمان حکیم
جناب آقای دکتر امیدوار رضائی ريیس مرکز طی پیامی انتصاب جناب آقای دکتر سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی را به عنوان نایب رییس اول مجلس یازدهم تبریک گفت.
 دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست معاونين آموزشي سال ٩٩مركز پزشكي، آموزشی و درمانی لقمان حکیم
روز دوشنبه ١٢ خرداد ماه نشست معاونین آموزشی مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی لقمان حکیم برگزار شد.
 دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دسترسی مجدد به پایگاه Ebsco
قابل توجه اساتید، دانشجویان و محققین محترم دانشگاه به اطلاع رساند دسترسی مجدد به پایگاه Ebsco جهت کاربران دانشگاه برقرار گردید . خاطر نشان می گردد مجموعه Medline و Cinhal اخیرا به این مجموعه اضافه شده است. www.ebscohost.com
 شنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
تغییر آدرس جدید پایگاه PubMed
قابل توجه اساتید، دانشجویان و محققین محترم دانشگاه به اطلاع رساند دسترسی به پایگاه PubMed از این پس با آدرس https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov امکان پذیر می باشد
 دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه شورای مدیران سال 99 مرکز پزشکی،آموزشی ودرمانی لقمان حکیم
نخستین جلسه شورای مدیران با حضور سعدی بنارمدیر، نادر بابالار رئیس امور اداری و اعضای شورای مدیران در سالن اجتماعات مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی لقمان حکیم روز یکشنبه 11خرداد ماه برگزار شد. در آغاز جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید،سعدی بنار به تشریح امورجاری،پروژه های در دست اقدام و برخی از فعالیت واحدهای بهره وری ، اعتبار بخشی واهمیت آنها در سطح دانشگاه پرداخت وخاطرنشان کرد: مرز موفقیت همدلی،همکاری و تعامل بین واحد ها درکنار ریاست ومدیریت مرکز است.
 يکشنبه ١١ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
چهل و هفتمین جلسه شورای علمی –اجرایی مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی لقمان حکیم
شنبه 10خرداد ماه چهل و هفتمین نشست شورای علمی- اجرایی مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی لقمان حکیم در سال 99 با حضور دکتر امیدوار رضایی رئیس مرکز، دکتر محمدرضا حاجی اسماعیلی معاون آموزشی و پژوهشی، دکتر کوروش قره گزلی استاد داخلی اعصاب، دکتر اسماعیل حاجی نصراله استاد و رییس بخش جراحی، دکتر لطیف گچکار استاد عفونی، دکتر مهدی خواجوی رئیس بخش گوش و حلق و بینی، دکتر مجید مختاری دانشیار ریه و مراقبتهای ویژه، سعدی بنار مدیر و جمعی از اعضاء هیات علمی و مسئولین واحدها در سالن اجتماعات مرکز پزشکی آموزشی و درمانی لقمان حکیم برگزار شد.
 شنبه ١٠ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت سرکار خانم فاطمه گودرزی مدیر پرستاری مرکز پزشکی،آموزشی و درمانی لقمان حکیم
استاد ارجمند جناب آقای دکتر علی خوشکار قائم مقام ریاست و معاونت محترم درمان خبر تاسف بار درگذشت همشیره گرامیتان ما را مغموم کرد ضمن عرض تسلیت به جنابعالی برای آن مرحومه مغفوره رحمت و آمرزش الهی و برای شما و خانواده گرامیتان صبر و طول عمر باعزت مسئلت داریم.
 جمعه ٩ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت روابط عمومی مرکز پزشکی،آموزشی ودرمانی لقمان حکیم
استاد گرامی جناب آقای دکتر علی خوشکار قائم مقام محترم مرکز با نهایت تأثر و تأسف درگذشت همشيره گرامیتان را تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند تبارک و تعالی برای آن مرحومه علو درجات و رحمت واسعه و برای شما و سایر بازماندگان صبر و بردباری مسئلت داریم.
 جمعه ٩ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت جناب آقای سعدی بنار مدیر مرکزپزشکی،آموزشی و درمانی لقمان حکیم
جناب آقای دکتر علی خوشکار قائم مقام ریاست ومعاون محترم درمان مرکز درگذشت همشیره گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن مرحومه رحمت و مغفرت و سلامتی وطول عمر باعزت برای جناب عالی و سایر بازماندگان خواهانم.
 جمعه ٩ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت جناب آقای دکتر امیدار رضایی رئیس مرکز پزشکی،آموزشی و درمانی لقمان حکیم
برادر گرامی جناب آقای دکتر علی خوشکار خبر درگذشت همشیره گرامی موجب تاثر و تالم اینجانب گردید.درگذشت ایشان رابه شما و خانواده معززتان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحومه رحمت و مغفرت واسعه الهی و حشر با اولیاء طاهرینش، حضرت ختمی مرتبت صلی الله علیه و آله و ائمه معصومین علیه السلام و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواستارم.
 جمعه ٩ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
ساماندهی،کشت و بهسازی فضای سبز مرکز پزشکی،آموزشی و درمانی لقمان حکیم
٧خرداد ماه با هماهنگی مدیریت مرکز با شهردار ناحیه ٣ منطقه ١١ ساماندهی و بهسازی فضای سبز مرکز انجام شد. امید است بتوانیم در آینده از طریق ایجاد حواس پرتی مثبت در تسریع روند درمان بیماران و افزایش بهره وری در سطح بیمارستان گامهای موثرتری برداریم.
 پنج شنبه ٨ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
سومین نشست کمیته بهره وری سال 99 مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی لقمان حکیم
چهارشنبه 7خرداد ماه سومین نشست کمیته بهره وری مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی لقمان حکیم با حضور اعضای کمیته و تعدادی از روُسا، مسئولین بخش ها و واحدهای مرتبط درسالن اجتماعات این مرکز برگزار شد. در ابتدای جلسه مهندس نادر بابالار دبیر کمیته بهره وری ضمن تبریک به مناسبت روز بهره وری (یکم خرداد ) این روز را بهانه ای برای تکرار اهمیت استفاده موثر و مطلوب از زمان،امکانات،سرمایه،فرصت ها و نیروی انسانی در جهت تولید بهینه سازی مصرف و در نتیجه رسیدن به رشد و شکوفایی همه جانبه اقتصادی و اجتماعی در جامعه دانست.
 چهارشنبه ٧ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی - بیمارستان لقمان حکیم
آدرس : تهران - چهار راه لشگر خیابان مخصوص - بیمارستان لقمان حکیم
کدپستی : 1333635445

تلفن : 9-55419005 - 021
پست الکترونیک:
loghman.hospital@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.