چهارشنبه ٢٨ آذر ١٣٩٧ - 
Amazing Slider
منو اصلی
اوقات شرعی
 
صفحه اصلي > کلینیک ویژه 
 
 

 

 

راه اندازی كلينيك ويژه تخصصي و فوق تخصصي 

 

با عنايات الهي كلينيك ويژه مركز پزشكي،آموزشي و درماني لقمان حكيم با 12 اتاق داراي تجهيزات و تمهيدات مورد نياز در محيطي دلپذير به منظور ايجاد آرامش، انرژي زايي براي هدف درماني موثرتر شروع بكار نمود. در این کلینیک سیستم مدیریت خدمات بیمارستانی(HIS) مستقر شده و کلیه هزینه های بیماران بر اساس تعرفه های دولتی مي باشد و تمامی بیمه ها مورد پذیرش خدمات این کلینیک مي باشند.

زمان فعاليت اين كلينيك ، شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 الي 19 خواهد بود و بيماران  توسط اساتيد هيات علمي ويزيت خواهند شد.

رزرو نوبت بيمار با شماره تماس 55424230 به صورت اتوماتيك (گويا) از ساعت 8 صبح الي 24 با انتخاب درمانگاه ، پزشك مربوطه ، ثبت كدملي و شماره تلفن همراه امكان پذير مي باشد.

جهت دسترسي به ليست اسامی پزشکان،ساعت حضور و هرگونه تغيير برنامه كلينيك ويژه ، مي توان به وب سايت و يا پرتال اصلي بيمارستان مراجعه نمود.

انشاءاله افتتاح این کلینیک گام موثری در راستای خدمت رسانی مطلوب به هموطنان عزيز بوده و شاهد کاهش ترافیک و مراجعات درمانی بيماران به اين مرکز باشیم.اميد است با تحقق اهداف كيفي و ساختار فيزيكي و بناهاي جديد در اين بيمارستان رضايت خاطر روز افزون مراجعين و دلپذير شدن محيط كار كاركنان باشيم .

كلينيك ويژه در ساختمان شماره 3 بيمارستان-جنب سالن انتظار و واحد ترخيص واقع شده است .

 

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی - بیمارستان لقمان حکیم
آدرس : تهران - چهار راه لشگر خیابان مخصوص - بیمارستان لقمان حکیم

تلفن : 9-55419005 - 021
پستالکترونیک:
loghman.hospital@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.