شنبه ٢٦ آبان ١٣٩٧ - 
Amazing Slider
منو اصلی
اوقات شرعی
 
صفحه اصلي > اخبارصفحه اصلی 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید معاون درمان وزارت بهداشت از مرکز پزشکی لقمان حکیم

بازدید معاون درمان وزارت بهداشت از مرکز پزشکی لقمان حکیم
 
دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت، رضایی رئیس اداره بودجه و اعتبارات معاونت درمان ، دکتر میرهاشمی معاون درمان دانشگاه، مهندس محمودی مشاور معاون درمان دانشگاه شامگاه 3 بهمن ماه مصادف با سالروز میلاد حضرت زینب کبری (س) بطور سرزده از مرکز پزشکی لقمان حکیم بازدید کردند.
دکتر جان بابایی و هیئت همراه ایشان در معیت مسوولین بیمارستان با حضور در بخش های ابن سینا، اطفال و MRIضمن عرض تبریک به مناسبت روز پرستار و گفتگو با تعدادی از کادر درمان و بیماران، نحوه پذیرش بیماران بستریرا مورد بررسی قرار داد. معاون درمان وزارت بهداشت تاکید نمود بیماران بستری نسبت به منشور حقوقشان می بایست آگاهی کامل داشته باشند.
شایان ذکر است در پایان بازدید جلسه بحث و بررسی نیازهای بیمارستان و ارائه راهکارهای مناسب در سالن کنفرانس بیمارستان برگزار شد.دکتر جان بابایی ضمن تقدیر از زحمات مسوولین و پرسنل مرکز گفت: اگر بیمار در این بیمارستانها خدمات خوب و قابل توجهی نبیند قطعا به بیمارستان های خصوصی مراجعه خواهد نمود. بنابراین لازم است در مراکز درمانی دانشگاهی به بیماران خدمات قابل دسترس با کیفیت بالا و ارزان ارائه گردد و بیمارستانها باید بتدریج توسعه و گسترش یابند تا بتوانند خدمات بیشتری به مردم در جهت رضایتمندی آنها تحویل دهند.
دکتر خوشکار قائم مقام ریاست بیمارستان نیز ضمن استقبال از بازدید کنندگان به ارائه گزارشی از آمار تختهای بستری و نیروی انسانی این مرکز پرداخت.وی مهمترین معضل در حوزه نیروی انسانی را کمبود نیروی بیماربر با توجه به بافت قدیمی بیمارستان برشمرد. همچنین توضیحاتی پیرامون پروژه احداث مجتمع کلینیک ویژه در کوچه مجاور بیمارستان و نیز طرح توسعه ساختمان اورژانس ارائه نمود .
این بازدید حدود یک ساعت بطول انجامید .


٠٨:٤٧ - دوشنبه ٩ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ٥٧٥١٦    /    تعداد نمایش : ٣٤٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی - بیمارستان لقمان حکیم
آدرس : تهران - چهار راه لشگر خیابان مخصوص - بیمارستان لقمان حکیم

تلفن : 9-55419005 - 021
پستالکترونیک:
loghman.hospital@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.