سه شنبه ٠٣ ارديبهشت ١٣٩٨ - 
Amazing Slider
منو اصلی
اوقات شرعی
 
صفحه اصلي > اخبارصفحه اصلی 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

بزرگداشت سالروز میلاد باسعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار

بزرگداشت سالروز میلاد باسعادت حضرت زینب کبری (س) و روز  پرستار

در مرکز پزشکی،آموزشی و درمانی لقمان حکیم

پنج شنبه 5 بهمن ماه ۹۶ به مناسبت بزرگداشت سالروز میلاد حضرت زینب کبری (س) بانوی استقامت و ایثار و روز پرستار مراسمی در سالن آمفی تئاتر مرکز پزشکی،آموزشی و درمانی لقمان حکیم برگزار شد.
در این مراسم، رئیس بیمارستان ، معاون آموزشی ، معاون درمان ، مدیر ، مدیر پرستاری ، سوپروایزران ، سرپرستاران، پرستاران و جمعی از پزشکان و پرسنل پشتیبانی و بازنشستگان پرستاری حضور داشتند.
دکتر امیدوار رضائی رئیس بیمارستان در ابتدای این مراسم با تقدیر از زحمات پرستاران گفت: خوشبختانه تا کنون بیمارستان لقمان در عرصه خدمت به مردم بویژه مردم دردمند و مستضعف یکی از بیمارستانهای زبانزد و نمونه بوده و گاهی بسیاری از بیماران پناهگاهی بجز لقمان ندارند و در لقمان هم پناهگاه و افرادی که امین این مردم باشند جزء شما کسی نیست بهمین دلیل قدردان زحمات شما و دعاگوی شما می باشم.
 رئیس بیمارستان در سخنان خود ، یاد پرستارانی که سالها خدمت کرده اند و اکنون به دیار باقی شتافتند را گرامی داشت. همچنین از پرسنل بازنشسته که عمر خود را در راه خدمت به بیماران سپری نمودند یاد کرد و برای آنها آرزوی سلامتی نمود. وی گفت : پرستاران ، پزشکان، پرسنل اداری ، فنی ، خدمات همه در کنار هم دوستانه در این مرکز زحمت می کشند و همه مورد احترام می باشند.
دکتر رضائی اظهار داشت : اگر می خواهیم قیمت تمام شده سلامت پایین بیاید و رضایتمندی مردم بالا رود باید به کادر پرستاری بیشتر اهمیت دهیم و مسئولیت بیشتری بعهده آنها بگذاریم .مشکل اقتصاد سلامت یکی از مشکلات جدی وزارت بهداشت و دولت است که می شود به سرانجام رساند . در قانون، مصوباتی داشتیم و انتظار داریم دولت و وزارت بهداشت در این راستا بیشتر قدم بردارند چرا که به نفع وزارت بهداشت هم خواهد بود، اگر سازمان های بیمه ای قبول نمایند بسیاری از کارهایی که الان تعرفه پزشکی را شامل می شود با تعرفه پرستاری و با قیمت کمتر و بازدهی بهتر برای خدمت به مردم انجام شود.
در ادامه مراسم دکتر نادر ممتازمنش معاون آموزشی بیمارستان میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار را تبریک گفت و طی سخنانی از زحمات پرستاران و کادر پرستاری تقدیر کرد و برای آنها آرزوی سربلندی و سلامتی نمود.
فاطمه گودرزی مدیر پرستاری ضمن خیر مقدم به حضار، از حمایتهای مسوولین بیمارستان تشکر کرد و ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را به‌تمامی پرستاران تبریک گفت و افزود: در این روز از تمامی همکاران گروه پرستاری که با همه کمبودها در خدمت بیماران می باشند، تشکر می‌کنم.وی بطور مختصر به ارائه گزارشی از عملکرد مثبت گروه پرستاری در خصوص انجام سنجه های اعتباربخشی پرداخت و بطور ویژه از زحمات و پیگیریهای سوپروایزران تقدیر نمود.
مدیر پرستاری فرصت را غنیمت شمرد و از همکاری سایر گروه ها، اعم از پزشکان، پیراپزشکان و کادر پشتیبانی قدردانی نمود.
 و در ادامه به مصداق من لم یشکر المخلوق لم یشکرالخالق از زحمات بازنشستگان و نمونه های پرستاری و همچنین از 2 نفر از پرستاران که موفق به کسب رتبه برتر در مسابقات قرآنی و ورزشی شدند با اهدای گل ، هدیه و لوح سپاس تجلیل و تقدیر بعمل آمد.
 


١٠:٣٩ - پنج شنبه ١٢ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ٥٧٧١٥    /    تعداد نمایش : ٤٥٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی - بیمارستان لقمان حکیم
آدرس : تهران - چهار راه لشگر خیابان مخصوص - بیمارستان لقمان حکیم

تلفن : 9-55419005 - 021
پستالکترونیک:
loghman.hospital@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.